Společnost

oelheld GmbH

Oelheld - specialista na maziva

Jako středně velká společnost, která byla založena v roce 1887, se můžeme ohlédnout za více než 130 lety zkušeností v odvětví maziv.
Největší část našeho bohatého sortimentu tvoří tekutá maziva pro obráběbní kovů, dielektrika a s vodou mísitelné chladící a mazací kapaliny.
Image
V souladu s naším mottem HUTEC - "Human Technology for Man, Nature and Machine" aktivně přispíváme k ochraně životního prostředí při zohlednění ekonomických aspektů, mimo jiné použitím systému managementu kvality v souladu s DIN EN ISO 9001, použití vybraných surovin i nejmodernější výrobní metody.

Profil a historie

Oelheld - více než 130 let

Když Carl Christian Held začal v roce 1887 s výrobou strojních olejů a maziv, položil základy středně velkého podniku, který se za desetiletí etabloval jako specializovaný výrobce v oboru maziv. Od roku 1989 existuje firma Oelheld GMBh ve své současné podobě. Od roku 1973 ji řídí Dr. Manfred Storr.

Partnerství, výzkum a lidské technologie HUTEC jsou našimi základními hodnotami a tradicemi, na které jsme hrdí.

Úzce spolupracujeme s mnoha výrobci strojů a univerzitami na vývoji produktů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky odběratelů. Tento druh spolupráce umožňuje vyhovět potřebám našich zákazníků a přizpůsobit naše tekutiny různým aplikacím.Laboratoře Oelheld jsou vybaveny nejmodernějšími analytickými a testovacími zařízeními, která splňují nejnovější průmyslové standardy a pomáhají tak uspokojit přání všech zákazníků.
Inženýři a technici našeho vývojového oddělení vyvýjejí se zřetelem na nejmodernější technologie základních tekutých maziv a přísad produkty na míru.
Image
Image

Výzkum a vývoj

Inovace a pokrok

Za hlavní klíč k úspěchu považujeme výzkum a vývoj. 
Proto do této oblasti neustále investujeme, a to jak technicky s nejnovějšími obráběcími stroji, analytickými a testovacími zařízeními, tak i personálně s dalším školením našich zaměstnanců.

Inženýři a technici v našem oddělení výzkumu a vývoje vyvíjejí produkty šité na míru, které se po mnoho let osvědčily po celém světě, s přihlédnutím k nejnovějším základovým olejům a aditivním technologiím. 

Vývojové práce našich laboratoří jsou do značné míry zaměřeny na současné a budoucí požadavky našich zákazníků a partnerů. 
Tato zákaznická orientace v našem oddělení výzkumu a vývoje nám umožňuje nabízet vhodná řešení pro vaše výrobní procesy.
Spolupráce s vysokými školami a univerzitami jako jsou RWTH Aachen, KU Leuven, Hochschule Karlsruhe, Uni Stuttgart nám dává příležitost provádět nejmodernější výzkum a být neustále napřed ve vývoji těch nejlepších produktů pro váš provoz.

Oleheld po celém světě

Jsme zastoupeni na 3 kontinentech s vlastními pobočkami.

Oelheld má šest poboček na třech kontinentech. Kromě naší centrály ve Stuttgartu (Německo) existují další pobočky v Taicang (Čína), Oeting (Francie), Denbigh (Velká Británie) a West Dundee (USA). 
Rovněž jsme vybudovali celosvětovou prodejní síť s nezávislými prodejními partnery ve více než 50 zemích, kteří mají naše výrobky na skladě a prodávají je na příslušných trzích.